Ilm Tallinn homme

Homme: Tallinnas 27 Mai, Reede

+13°
Tajutav temperatuur +13°

Vahelduva pilvisusega, Kerge vihm

Päikesetõus 04:23
Päikeseloojang 22:13
Päeva pikkus 17:50:27
Kuufaas Viimane veerand
 • Öö +8° Tajutav
  temperatuur +7°
  40% 0 mm 5 m/s 82% 747 mm
 • Hommik +9° Tajutav
  temperatuur +8°
  30% 0 mm 4 m/s 91% 746 mm
 • Päev +13° Tajutav
  temperatuur +13°
  60% 0,5 mm 4 m/s 77% 744 mm
 • Õhtu +12° Tajutav
  temperatuur +12°
  70% 1,2 mm 5 m/s 81% 743 mm

Vajame Teie nõusolekut

Meteoprog ja meie teenusepakkujad võivad juurde pääseda ja salvestada Teie seadme isikuandmeid, nagu näiteks küpsiseid, seadme identifikaatoreid või muud sarnast tehnoloogiat, ning neid töödelda sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, samuti sotsiaalmeedia väljundite pakkumiseks ja liikluse analüüsimiseks.

 • Ligipääs Teie seadmes olevale infole ja selle salvestamine

  Küpsiseid, seadme identifikaatoreid või muud teavet saab Teie seadmes salvestada või sellele juurde pääseda eespool nimetatud eesmärgil.

 • Isikupärastatud reklaamid ja sisu, reklaami ja sisu mõõtmine, vaatajaskonna statistika ja tootearendus

  Reklaame ja sisu saab profiili põhjal isikupärastada. Reklaamide ja sisu paremaks isikupärastamiseks saab lisada rohkem andmeid. Reklaami ja sisu toimivust saab mõõta. Reklaami ja sisu näinud publiku kohta võidakse statistikat koguda. Selliseid andmeid saab kasutada kasutajakogemuse, süsteemide ja tarkvara arendamiseks või parandamiseks.

Klõpsates nupul „Nõustun”, lubate küpsiste, seadme identifikaatorite, veebimajakate või muu sarnase tehnoloogia kasutuse. Seadeid saate muuta oma seadme veebibrauseris.

Teatud eesmärkidel võidakse tugineda õigustatud huvidele, mitte nõusolekule. Selle kohta saate lähemalt lugeda meie privaatsus- ja küpsiseeskirjadest.